Programok

Műsornaptár

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12


február 22. szerda
06:00 Mormota mesterek 2. #51
06:15 Mormota mesterek 2. #52
06:30 A Degrassi Gimi 11. #11
07:00 Mr Young 2. #26 - Vakáció 2.
07:30 Stréberek és Rémek 1. #51
07:45 Stréberek és Rémek 1. #52
08:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #3
08:30 Gatyás bagázs 2. #26 - Apák napja
09:00 A Stanley család 1. #3 - A randi
09:30 Lányok kontra fiúk 2. #2
10:00 Lányok kontra fiúk 2. #3
10:30 A Degrassi Gimi 11. #12
11:00 Slugterra 1. #14 - Az új fiú - elsõ rész
11:30 Slugterra 1. #15 - Az új fiú - második rész
12:00 Mormota mesterek 2. #1
12:15 Mormota mesterek 2. #2
12:30 Stréberek és Rémek 1. #52
12:45 Stréberek és Rémek 1. #53
13:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #4
13:30 Gatyás bagázs 2. #24 - Howie-belépés tilos
14:00 Angry Birds Toons
14:30 Pac-Man és a szellemkaland 2. #7
15:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #8
15:30 Slugterra 1. #34 - Éjszaka jön elõ
16:00 Slugterra 1. #35 - Fejlesztés
16:30 Angry Birds Toons
17:00 Mormota mesterek 2. #2
17:15 Mormota mesterek 2. #3
17:30 Stréberek és Rémek 1. #53
17:45 Stréberek és Rémek 1. #54
18:00 Oscar oázisa 1. #9
18:07 Oscar oázisa 1. #10
18:15 Oscar oázisa 1. #11
18:22 Oscar oázisa 1. #12
18:30 Gatyás bagázs 2. #24 - Howie-belépés tilos
19:00 Mr Young #3 - Egy rakás lakás
19:30 Lányok kontra fiúk 2. #3
20:00 Lányok kontra fiúk 2. #4
20:30 A Degrassi Gimi 11. #13
21:00 A Stanley család 1. #5 - Családi viszály
21:30 A Stanley család 1. #6 - A mázlis póló
22:00 Lányok kontra fiúk 3. #2
22:30 Lányok kontra fiúk 3. #3
23:00 A Degrassi Gimi 11. #12
23:30 A Degrassi Gimi 11. #13
00:00 Ghost Rockers 1. #49 - Száműzve
00:15 Ghost Rockers 1. #50 - Utolsó esély
00:30 Fura suli 2. #9 - Mini Mitchell
01:00 Oscar oázisa 1. #37
01:10 Oscar oázisa 1. #38
01:20 Oscar oázisa 1. #39
01:30 Sonic Boom 1. #1 - A társ
01:45 Sonic Boom 1. #2 - A lakótárs
02:00 Extreme Football 1. #37 - Irígység
02:30 Basketeers - A kosárcsapat 2. #11 - A tehetség ajándéka
03:00 Super 4 1. #1 - Tisztító nap
03:15 Super 4 1. #2 - Sárkányok hada
03:30 Zip Zip 1. #1 - Pápá fürdés
03:45 Zip Zip 1. #2 - Farok probléma
04:00 Super 4 1. #11 - Sárkány-szundi
04:15 Super 4 1. #12 - Királykard
04:30 Ghost Rockers 1. #19 - A vallomás
04:45 Ghost Rockers 1. #20 - Örök szerelem
05:00 Invizimals 1. #6
05:30 Fura suli 2. #9 - Mini Mitchell
 
február 23. csütörtök
06:00 Mormota mesterek 2. #1
06:15 Mormota mesterek 2. #2
06:30 A Degrassi Gimi 11. #12
07:00 Gaming Show 1. #1 - Játék a garázsból
07:30 Stréberek és Rémek 1. #52
07:45 Stréberek és Rémek 1. #53
08:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #4
08:30 Pac-Man és a szellemkaland 2. #5
09:00 A Stanley család 1. #4 - A betegnap
09:30 Lányok kontra fiúk 2. #4
10:00 Lányok kontra fiúk 2. #5
10:30 A Degrassi Gimi 11. #13
11:00 Slugterra 1. #16 - Hótánc
11:30 Slugterra 1. #17 - Örökség
12:00 Mormota mesterek 2. #2
12:15 Mormota mesterek 2. #3
12:30 Stréberek és Rémek 1. #53
12:45 Stréberek és Rémek 1. #54
13:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #5
13:30 Gatyás bagázs 2. #25 - Nap-jaj
14:00 Angry Birds Toons
14:30 Pac-Man és a szellemkaland 2. #9
15:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #10
15:30 Slugterra 1. #36 - Blakk története
16:00 Slugterra 1. #37 - Elit alakulat
16:30 Angry Birds Toons
17:00 Mormota mesterek 2. #3
17:15 Mormota mesterek 2. #4
17:30 Stréberek és Rémek 1. #54
17:45 Stréberek és Rémek 1. #55
18:00 Oscar oázisa 1. #13
18:07 Oscar oázisa 1. #14
18:15 Oscar oázisa 1. #15
18:22 Oscar oázisa 1. #16
18:30 Gatyás bagázs 2. #25 - Nap-jaj
19:00 Mr Young #4 - Alibi-szilárdító
19:30 Lányok kontra fiúk 2. #5
20:00 Lányok kontra fiúk 2. #6
20:30 A Degrassi Gimi 11. #14
21:00 A Stanley család 1. #7 - A játékest
21:30 A Stanley család 1. #8 - A nagy rablás
22:00 Lányok kontra fiúk 3. #4
22:30 Lányok kontra fiúk 3. #5
23:00 A Degrassi Gimi 11. #13
23:30 A Degrassi Gimi 11. #14
00:00 Ghost Rockers 1. #51 - Újra együtt
00:15 Ghost Rockers 1. #52 - A levél
00:30 Fura suli 2. #10 - A nyúl meg a szivar
01:00 Oscar oázisa 1. #40
01:10 Oscar oázisa 1. #41
01:20 Oscar oázisa 1. #42
01:30 Sonic Boom 1. #3 - Illemtudó Stikk
01:45 Sonic Boom 1. #4 - A cirkuszi csaló
02:00 Extreme Football 1. #38 - Árulkodás
02:30 Basketeers - A kosárcsapat 2. #12 - Barátok vagy ellenségek
03:00 Super 4 1. #3 - Kerge királyok
03:15 Super 4 1. #4 - Üzemanyag
03:30 Zip Zip 1. #3 - Washington elszabadult
03:45 Zip Zip 1. #4 - Beépült betolakodók
04:00 Super 4 1. #13 - Sárkányka
04:15 Super 4 1. #14 - A jó vezér
04:30 Ghost Rockers 1. #21 - A versgyüjtemény
04:45 Ghost Rockers 1. #22 - A levél
05:00 Invizimals 1. #7
05:30 Fura suli 2. #10 - A nyúl meg a szivar
 
február 24. péntek
06:00 Mormota mesterek 2. #2
06:15 Mormota mesterek 2. #3
06:30 A Degrassi Gimi 11. #13
07:00 Gaming Show 1. #2 - Sárga kód
07:30 Stréberek és Rémek 1. #53
07:45 Stréberek és Rémek 1. #54
08:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #6
08:30 Pac-Man és a szellemkaland 2. #7
09:00 A Stanley család 1. #5 - Családi viszály
09:30 Lányok kontra fiúk 2. #6
10:00 Lányok kontra fiúk 2. #7
10:30 A Degrassi Gimi 11. #14
11:00 Slugterra 1. #18 - Távoli világ
11:30 Slugterra 1. #19 - Az út hazafelé
12:00 Mormota mesterek 2. #3
12:15 Mormota mesterek 2. #4
12:30 Stréberek és Rémek 1. #54
12:45 Stréberek és Rémek 1. #55
13:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #6
13:30 Gatyás bagázs 2. #26 - Apák napja
14:00 Angry Birds Toons
14:30 Pac-Man és a szellemkaland 2. #11
15:00 Pac-Man és a szellemkaland 2. #12
15:30 Slugterra 1. #38 - Sötét, mint az éj
16:00 Slugterra 1. #39 - Világos, mint a nap
16:30 Angry Birds Toons
17:00 Mormota mesterek 2. #4
17:15 Mormota mesterek 2. #5
17:30 Stréberek és Rémek 1. #55
17:45 Stréberek és Rémek 1. #56
18:00 Oscar oázisa 1. #17
18:07 Oscar oázisa 1. #18
18:15 Oscar oázisa 1. #19
18:22 Oscar oázisa 1. #20
18:30 Gatyás bagázs 2. #26 - Apák napja
19:00 Mr Young #5 - Mr. Time
19:30 Lányok kontra fiúk 2. #6
20:00 Lányok kontra fiúk 2. #7
20:30 A Degrassi Gimi 11. #15
21:00 A Stanley család 1. #9 - Az új duma
21:30 A Stanley család 1. #10 - A bizonyítvány
22:00 Lányok kontra fiúk 3. #6
22:30 Lányok kontra fiúk 1. #1
23:00 A Degrassi Gimi 11. #14
23:30 A Degrassi Gimi 11. #15
00:00 Ghost Rockers 1. #1 - Dam
00:15 Ghost Rockers 1. #2 - A pince
00:30 Fura suli 2. #11 - Feltűnően eltüntem
01:00 Oscar oázisa 1. #43
01:10 Oscar oázisa 1. #44
01:20 Oscar oázisa 1. #45
01:30 Sonic Boom 1. #5 - Robot csata
01:45 Sonic Boom 1. #6 - Boxer balszerencséje
02:00 Extreme Football 1. #39 - Ideje felnőni
02:30 Basketeers - A kosárcsapat 2. #13 - A múmia
03:00 Super 4 1. #5 - Elmeháló
03:15 Super 4 1. #6 - Bűbáj-lagzi
03:30 Zip Zip 1. #5 - Cukorfalat
03:45 Zip Zip 1. #6 - Földalatti búvóhely
04:00 Super 4 1. #15 - Varázs-kárpit
04:15 Super 4 1. #16 - Mindent bele!
04:30 Ghost Rockers 1. #23 - Jonas nélkül
04:45 Ghost Rockers 1. #24 - SOS Jonas!
05:00 Invizimals 1. #8
05:30 Fura suli 2. #11 - Feltűnően eltüntem